Karbosan

Listeleme:
Hızlı Bakış

Karbosan Döküm Kesiciler

(0)
6,28₺

Döküm Kesme DiskleriÜrün AçıklamasıKarbosan markalı döküm kesme diskleri; Pik Döküm malzemelerin, döküm sonrasında yolluk ve besleyicilerin ana parçadan ayrılması için kullanılır.‏Pik döküm kesme diskleri silisyum karbür aşındırıcılar ile üretilmiştir. Silisyum karbür aşındırıcı tanecikler, metal kesicilerde kullanılan alüminyum oksit aşındırıcılar..

Hızlı Bakış

Karbosan İnox Kesiciler

(0)
4,50₺

Inox Kesme DiskleriÜrün AçıklamasıKarbosan inox kesme diskleri bazı paslanmaz özellikli çelik alaşımlarının kesme işlemi için özel olarak tasarlanmıştır.‏İçerdiği aşındırıcı daha özel bir Alüminyum oksit aşındırıcıdır. Paslanmaz çeliklerin ( inox ) yapısal özellikleri gereği inox kesme diskleri daha iri taneli aşındırıcılara sahiptir.‏Standart meta..

Hızlı Bakış

Karbosan Metal Çapaklama Diskleri

(0)
9,75₺

Metal Çapakalma DiskleriÜrün AçıklamasıKarbosan metal taşlama diskleri; demir içeren metallerin taşlama ve çapakalma işlemleri için tasarlanmıştır. Genellikle alaşımsız yada düşük alaşımlı çeliklerde tercih edilmelidir. Örnek olarak; her tür inşaat demiri, çelik kutu profil, dolu demir ve Ç1040-1050 çelik lamaların taşlanmasında, hızlı ve emniyetli..

Hızlı Bakış

Karbosan Metal Kesiciler

(0)
5,10₺

Metal Kesme DiskleriÜrün AçıklamasıKarbosan metal kesme diskleri; demir içeren metallerin kesim işlemleri için tasarlanmıştır. ‏Aşındırıcı olarak alüminyum oksit kullanılmıştır.‏Genellikle alaşımsız yada düşük alaşımlı çeliklerde tercih edilmelidir. ‏Her tip inşaat demiri, yapı çelikleri, çelik levhalar, çelik borular, çelik kutu profil, ..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)