Yeniler

Listeleme:
Hızlı Bakış

Yeniler 17mm Bilyalı Çekmece Rayı

(0)
12,80₺

Yeniler 17mm Bilyalı Çekmece Rayı, Yeniler 17mm 40cm Mobilya Çekmece Rayı Yeniler marka çekmece rayları piyasada en çok kullanılan ve en çok bilinen ürünlerdendir. Metalik renge sahiptir. Bilyaların üzerinde hareket ettiğinden rayların çalışma yapısı son derece ergonomik ve rahattır. Montajı son derece kolay yapılır. 1. sınıf kaliteli malzemeden ü..

Hızlı Bakış

Yeniler 27mm Bilyalı Çekmece Rayı

(0)
15,86₺

Yeniler 27mm Bilyalı Çekmece Rayı, Yeniler marka çekmece rayları piyasada en çok kullanılan ve en çok bilinen ürünlerdendir.Metalik renge sahiptir.Bilyaların üzerinde hareket ettiğinden rayların çalışma yapısı son derece ergonomik ve rahattır.Montajı son derece kolay yapılır.1. sınıf kaliteli malzemeden üretildiği için son derece dayanıklı, sağlam ..

Hızlı Bakış

Yeniler 35mm Teleskopik Çekmece Rayı

(0)
21,11₺

Yeniler 35mm Teleskopik Çekmece RaylarıYeniler marka teleskopik çekmece rayları piyasada en çok kullanılan ve en çok bilinen ürünlerdendir.Metalik renge sahiptir. Bilyaların üzerinde hareket ettiğinden rayların çalışma yapısı son derece ergonomik ve rahattır. Sonuna kadar açılabildiği için çekmecenin tümünün görünmesini ve rahatlıkla kullanılabil..

Hızlı Bakış

Yeniler 45mm Frenli Teleskopik Çekmece Rayı

(0)
51,10₺

Yeniler 45mm Frenli Teleskopik Çekmece RayıYeniler marka frenli teleskopik çekmece rayları piyasada en çok kullanılan ve en çok bilinen ürünlerdendir.Metalik renge sahiptir.Bilyaların üzerinde hareket ettiğinden rayların çalışma yapısı son derece ergonomik ve rahattır.Sonuna kadar açılabildiği için çekmecenin tümünün görünmesini ve rahatlıkla ..

Hızlı Bakış

Yeniler 45mm Teleskopik Çekmece Rayı

(0)
28,36₺

Yeniler 45mm Teleskopik Çekmece RaylarıYeniler marka teleskopik çekmece rayları piyasada en çok kullanılan ve en çok bilinen ürünlerdendir.Metalik renge sahiptir. Bilyaların üzerinde hareket ettiğinden rayların çalışma yapısı son derece ergonomik ve rahattır. Sonuna kadar açılabildiği için çekmecenin tümünün görünmesini ve rahatlıkla kullanılabil..

Hızlı Bakış

Yeniler Tas Menteşe Düz

(0)
3,99₺

Yeniler Tas Menteşe Düz Özellikleri: Kurulum deneyiminin mükemmelleştirilmesi kadar kurulumun da kusursuzlaştırılması için yenilikler sunan YENİLER marka menteşe üreticilerin en gözde kullandığı ürünler sınıfındadır. Menteşelerin üzerine sorunsuz ve zahmetsizce montaj ve istendiğinde yine aynı kolaylıkla demontaj imkanı sunmaktadır. Mobilya k..

Hızlı Bakış

Yeniler Tas Menteşe Süper Deve Boynu

(0)
4,40₺

Yeniler Süper Deve Boynu MenteşeÖzellikleri:Kurulum deneyiminin mükemmelleştirilmesi kadar kurulumun da kusursuzlaştırılması için yenilikler sunan YENİLER marka menteşe üreticilerin en gözde kullandığı ürünler sınıfındadır.Menteşelerin üzerine sorunsuz ve zahmetsizce montaj ve istendiğinde yine aynı kolaylıkla demontaj imkanı sunmaktadır...

Hızlı Bakış

Yeniler Tas Menteşe Yarım Deve Boynu

(0)
4,15₺

Yeniler Tas Menteşe Yarım Deve Boynu MenteşeÖzellikleri:Kurulum deneyiminin mükemmelleştirilmesi kadar kurulumun da kusursuzlaştırılması için yenilikler sunan YENİLER marka menteşe üreticilerin en gözde kullandığı ürünler sınıfındadır.Menteşelerin üzerine sorunsuz ve zahmetsizce montaj ve istendiğinde yine aynı kolaylıkla demontaj imkanı ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)