Listeleme:
Hızlı Bakış

F40 Pas Sökücü

(0)
12,80₺

Tüm paslanmış civata, somun, kapı, menteşe, kilit, motosiklet parçaları, endüstriyel ekipmanları çözer.Sulu nemli ortamların zararlı etkilerine karşı mükemmel koruma sağlar...

Hızlı Bakış

Polisan Sprey Boya - Akrilik Düz Renkler

(0)
21,19₺

Akrilik esaslı, hızlı kurumalı, solvent bazlı, koruyucu ve dekoratif sprey boya. İçte ve dışta, ahşap, metal, cam, seramik, plastik, kağıt, karton, beton yapmak çiçek vb. gibi yüzeylerde kullanılır. Makinalar, yedek parçalar, çelik eşya, ahşap mobilya, sert plastik, hobi ve el sanatları, motorsiklet/bisiklet/oto vb. gibi alanlarda kullanıma uygundu..

Hızlı Bakış

Polisan Sprey Boya - Altın Varak

(0)
25,42₺

Sprey Altın VarakHızlı kurumalı, solvent bazlı, dekoratif, koruyucu, varak efektli sprey boya. İçte ve dışta, ahşap, metal, cam, seramik, plastik, kağıt, karton, beton yapmak çiçek vb. gibi yüzeylerde kullanılır. Makinalar, yedek parçalar, çelik eşya, ahşap mobilya, sert plastik, hobi ve el sanatları, motorsiklet/bisiklet/oto vb. gibi alanlarda kul..

Hızlı Bakış

Polisan Sprey Emaye Boyası

(0)
25,42₺

Sprey Emaye BoyasıHızlı kurumalı, solvent bazlı, koruyucu, parlak emaye sprey boya. Beyaz eşya, küvent, lavabolar için çizik ve rötuş işlerinde kullanılır. Kurşunsuzdur, atmosferi kirletici ve ozon tabakasına zararlı CFC gazları içermez. Sprey püskürtme çıkışı kendi kendini temizler özelliktedir. 400ml olup, tek katta 2-2,5 m² boyama imkanı sunar...

Hızlı Bakış

Polisan Sprey Vernik

(0)
25,42₺

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli:Yüzey temiz, yağsız, tozsuz, kuru ve matlaştırılmış olmalıdır. Uygulama öncesinde sprey kutusu en az 1 dakika süreyle çok iyi çalkalanmalıdır. Kapaktaki emniyet kilidi çözüldükten sonra, kutu daima dik konumda tutularak, uygulama yüzeyine 25 cm mesafeden, püskürtmeler sırasında parmak basıncı değiştirilmeksizin, kı..

Hızlı Bakış

WD-40 Yapıştırıcı

(0)
33,45₺

Bu ürünün farklı seçenekleri vardır...

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)