Listeleme:
Hızlı Bakış

115mm Cırt Zımpara

(0)
2,47₺

Bu ürün için farklı kum seçenekleri mevcuttur...

Hızlı Bakış

150mm Cırt Zımpara

(0)
4,06₺

Bu ürün için farklı kum seçenekleri mevcuttur...

Hızlı Bakış

Atlas 188 Kalite Su Zımparası

(0)
5,01₺

Dayanıklı lateks mesneti ile hem dayanıklıdır hem de farklı yüzeylere kolaylıkla uyum sağlar. Hem ıslak hem kuru kullanılabilen özel bir üründür.Teknik ÖzelliklerSilikon karbitKapalı kumlamaSuya dayanıklı lateks kağıt mesnetYapıştırma: Reçine üzerine reçineAvantajlarHem ıslak hem kuru kullanıma uygunDayanıklı kağıt mesnetYüksek performanslıGirinti ..

Hızlı Bakış

Atlas 888 Kalite Kırmızı Su Zımparası

(0)
3,59₺

Green Tiger su zımparası hem ıslak hem kuru kullanıma uygundur. Girintiler ve çıkıntılar üzerindeki pürüzleri gidermeyi sağlayan esnek bir yapısı vardır.Teknik ÖzelliklerAlüminyum oksitKapalı kumlamaLateksli kağıt mesnetYapıştırma: Reçine üzerine reçineAvantajlarHem ıslak hem kuru kullanıma uygunÇok amaçlıGirinti ve çıkıntıları kolayca zımparalamay..

Hızlı Bakış

Cırtlı Disk Zımpara Tabanı

(0)
10,80₺

M14 Makina Bağlantı SomunuUygulanan Yüzeye Göre Esneyen Yumuşak PedZımpara Takılabilen Cırtlı Yüzey..

Hızlı Bakış

Karbosan Metal Çapaklama Diskleri

(0)
9,75₺

Metal Çapakalma DiskleriÜrün AçıklamasıKarbosan metal taşlama diskleri; demir içeren metallerin taşlama ve çapakalma işlemleri için tasarlanmıştır. Genellikle alaşımsız yada düşük alaşımlı çeliklerde tercih edilmelidir. Örnek olarak; her tür inşaat demiri, çelik kutu profil, dolu demir ve Ç1040-1050 çelik lamaların taşlanmasında, hızlı ve emniyetli..

Hızlı Bakış

Kare Sünger Zımpara

(0)
5,51₺

4 Taraflı Sünger ZımparalarSünger zımparalar silikon karbit aşındırıcısı sayesinde uzun ömürlüdür ve su le yıkanıp birçok kez kullanılabilir.Teknik ÖzelliklerSilikon karbit aşındırıcı tanecikliEsnek sünger yapısıAvantajlarUzun süreli kullanım4 taraflı aşındırıcıAvuç içine uygunluğu ile girinti & çıkıntılarda mükemmel sonuçPazarlar & Malzeme..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)