Listeleme:
Hızlı Bakış

Akvaryum Silikonu 310ml

(0)
28,53₺

Akvaryum silikonu: Mad Wolf akvaryum silikonu, özellikle akvaryum yapımında kullanılan, tek kompenentli (asetat sistem) bir silikondur. > Zehirli katkı malzemesi içermez. Solventsizdir. > Düşük ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. > Cam, seramik, fayans dahil pek çok yüzeye mükemmel yapışma Sağlar..

Hızlı Bakış

Ayna Silikonu 310ml

(0)
32,88₺

Ayna silikonu: Mad Wolf ayna silikonu, özellikle ayna yapıştırmada kullanılan nötr sistem kürleşen, yüksek performanslı bir silikondur. > Aynalarda korozyona sebep olmaz, tek komponentlidir. > Havadaki nemle kürleşir. > Yüksek ve düşük sıcaklıklarda özelliklerini kaybetmez (-60 °C / +180 °C ) > Süratli kürleşir, yüksek elastikiyet..

Hızlı Bakış

Bally Yapıştırıcı

(0)
5,49₺

Bu ürünün farklı seçenekleri vardır...

Hızlı Bakış

Deniz Tutkalı Şeffaf

(0)
43,47₺

Mad Wolf deniz tutkalı, tek komponentli poliüretan bir ahşap yapıştırıcısıdır. Ortamdaki ve ahşabın içindeki nem yardımıyla kürleşir.Düşük viskoziteye sahiptir, kolay uygulanır, hızlı kurur.Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir.Suya dayanıklıdır (D4-DIN EN204)Düşük ve yüksek sıcaklıklarda mukavemetini kaybetmez.Mükemmel yapışma gücüne sahiptir.Neme..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

Duşakabin Silikonu 310ml

(0)
27,85₺

%100 silikon (Duşakabin silikonu): Mad Wolf ekstra %100 silikon, mutfak ve banyo gibi rutubetli ortamlardaki sızdırmazlık ve dolgu uygulamalarında kullanılabilen yüksek kaliteli %100 silikondur. > Hızlı kürleşir. Pek çok gözeneksiz yüzeye mükemmel yapışma sağlar. > Hacim kaybına uğramaz, çekme yapmaz. > Sıcak ve rutubetli ortamlarda u..

Hızlı Bakış

F50 Tüp Silikon 50gr.

(0)
6,48₺

PVC, alüminyum, kapı, pencere ve ahşap doğrama montajında, lavabo, küvet, klozet, fayans ve seramiklerin birleşim yerlerinde, araçların ses, su ve toz yalıtımında kullanılır...

Hızlı Bakış

Genel Amaçlı Silikon 310ml

(0)
22,82₺

Silikon: Mad Wolf genel amaçlı silikon, genel amaçlı ve tek komponentli (asetik kürleşme), geniş kullanım alanına sahip silikon bazlı bir sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir. > Kürleştikten sonra sürekli elastik kalır. > Gözeneksiz yüzeylere mükemmel yapışma Sağlar. > Çatlamaz, sararma yapmaz. > Düşük ve yüksek sıcaklıklarda niteli..

Hızlı Bakış

MDF Kit Aktivatörlü Hızlı Yapıştırıcı

(0)
22,43₺

Mad Wolf ACTIVATOR 1500, yüksek viskoziteli bir siyanoakrilat yapıştırıcı ve aktivatörden oluşan bir yapıştırıcı setidir.Yüksek yapışma gücü.Dikey yüzeylerde kullanıma uygun; akma ve sıçrama yapmaz.Yüksek viskoziteli olduğu için özellikle gözenekli, yapıştırılması zor yüzeylerde, yapışma gücünün artmasını sağlar...

Hızlı Bakış

MS Sealant High Tack (Korniş Yapıştırıcı) 290ml

(0)
40,76₺

High tack: Madwolf Ms High Tack çok hızlı ilk tutunma ve yapışma sağlayan, güçlü, mukavim, çok farklı yüzeylerde kullanılabilen, tek komponentli, MS Polimer bazlı derz dolgu malzemesidir. Özellikleri: Su geçirmezdir. Mükemmel elastikiyete ve çok iyi yapışma gücüne sahiptir. UV dayanımı yüksektir. Hacim kaybına uğramaz. Üzeri boyanabilir. Kabarc..

Hızlı Bakış

Poliüretan Köpük

(0)
40,76₺

Mad Wolf PU Köpük, tek komponentli, çok fonksiyonlu havanın nemi ile sertleşen yarı sert poliüretan köpüktür. Tuğla, taş, beton, metal ve ahşap benzeri inşaat malzemelerine mükemmel yapışır. Pencere ve kapı kasalarının sabitlenmesinde, Sıcak ve soğuk su borularının izolasyonunda, Elektrik tesisatlarının izolasyonunda, Çatlak, delik ve boşluklar..

Hızlı Bakış

PU MONTAJ KIT 300 ML (Dolap Toplama Silikonu)

(0)
41,43₺

Mad Wolf PU Montaj Kit nemle kürleşen, son derece yüksek yapışma gücüne sahip, dolgu özellikli bir poliüretan montaj yapıştırıcısıdır. Başta ahşap olmak üzere yaygın olan tüm yapı malzemelerini yapıştırmak üzere kullanılır. Düşey ve yatay yüzeylerde uygulanabilir, akma yapmaz.Az tüketilir, ekonomiktir.Neme ve hava şartlarına mükemmel dayanır (..

Hızlı Bakış

Silikonize Mastik 310ml

(0)
11,28₺

Mastik: Mad Wolf silikonize akrilik mastik, tek bileşenli, akrilik dispersiyon esaslı, silikon yağı takviyeli, yüksek yapışma gücüne sahip bir dolgu ve izolasyon malzemesidir. > Elastiktir. Parlak ve kaygan bir görünümü vardır. > Tuğla, beton ve ahşap gibi tam gözenekli yüzeylerde kullanılabilir. > Uygulanması ve temizlenmesi kolaydır..

Hızlı Bakış

Süper Şeffaf İskelet Tutkalı

(0)
17,75₺

İskelet: PVA.c esaslı, çabuk kuruyan, kuruduğunda şeffaf bir film oluşturan, son derece kuvvetli, yüksek kalitede bir yapıştırıcıdır. Her türlü iskelet çakma işleri için hazırlanmış özel bir yapştırıcı olup aynı zamanda, Ağaç, Tahta, Kaplama, Formika ve Sunta gibi malzemelerin yapıştırılmasında da mükemmel sonuç verir. Uygulama Yöntemi : Fırça-..

Hızlı Bakış

Tabancalı Köpük

(0)
47,28₺

Tabancalı Köpük: Mad Wolf tabancalı köpük özel uygulama tabancası ile kullanılabilen ve havadaki nemle genişleyip kürleşen genel amaçlı bir pu köpüktür. Daha yüksek verim, tekrar kullanılabilirlik ve daha rahat uygulanabilme özelliklerine sahiptir. > Küf tutmaz, su geçirmez ve üzeri boyanabilir. > Neme ve sıcaklığa bağlı olmak üzere 45 l..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)