Listeleme:
Hızlı Bakış

Akvaryum Silikonu 310ml

(0)
28,53₺

Akvaryum silikonu: Mad Wolf akvaryum silikonu, özellikle akvaryum yapımında kullanılan, tek kompenentli (asetat sistem) bir silikondur. > Zehirli katkı malzemesi içermez. Solventsizdir. > Düşük ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. > Cam, seramik, fayans dahil pek çok yüzeye mükemmel yapışma Sağlar..

Hızlı Bakış

Ayna Silikonu 310ml

(0)
32,88₺

Ayna silikonu: Mad Wolf ayna silikonu, özellikle ayna yapıştırmada kullanılan nötr sistem kürleşen, yüksek performanslı bir silikondur. > Aynalarda korozyona sebep olmaz, tek komponentlidir. > Havadaki nemle kürleşir. > Yüksek ve düşük sıcaklıklarda özelliklerini kaybetmez (-60 °C / +180 °C ) > Süratli kürleşir, yüksek elastikiyet..

Hızlı Bakış
Hızlı Bakış

Duşakabin Silikonu 310ml

(0)
27,85₺

%100 silikon (Duşakabin silikonu): Mad Wolf ekstra %100 silikon, mutfak ve banyo gibi rutubetli ortamlardaki sızdırmazlık ve dolgu uygulamalarında kullanılabilen yüksek kaliteli %100 silikondur. > Hızlı kürleşir. Pek çok gözeneksiz yüzeye mükemmel yapışma sağlar. > Hacim kaybına uğramaz, çekme yapmaz. > Sıcak ve rutubetli ortamlarda u..

Hızlı Bakış

F50 Tüp Silikon 50gr.

(0)
6,48₺

PVC, alüminyum, kapı, pencere ve ahşap doğrama montajında, lavabo, küvet, klozet, fayans ve seramiklerin birleşim yerlerinde, araçların ses, su ve toz yalıtımında kullanılır...

Hızlı Bakış

Genel Amaçlı Silikon 310ml

(0)
22,82₺

Silikon: Mad Wolf genel amaçlı silikon, genel amaçlı ve tek komponentli (asetik kürleşme), geniş kullanım alanına sahip silikon bazlı bir sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir. > Kürleştikten sonra sürekli elastik kalır. > Gözeneksiz yüzeylere mükemmel yapışma Sağlar. > Çatlamaz, sararma yapmaz. > Düşük ve yüksek sıcaklıklarda niteli..

Hızlı Bakış

MS Sealant High Tack (Korniş Yapıştırıcı) 290ml

(0)
40,76₺

High tack: Madwolf Ms High Tack çok hızlı ilk tutunma ve yapışma sağlayan, güçlü, mukavim, çok farklı yüzeylerde kullanılabilen, tek komponentli, MS Polimer bazlı derz dolgu malzemesidir. Özellikleri: Su geçirmezdir. Mükemmel elastikiyete ve çok iyi yapışma gücüne sahiptir. UV dayanımı yüksektir. Hacim kaybına uğramaz. Üzeri boyanabilir. Kabarc..

Hızlı Bakış

PU MONTAJ KIT 300 ML (Dolap Toplama Silikonu)

(0)
41,43₺

Mad Wolf PU Montaj Kit nemle kürleşen, son derece yüksek yapışma gücüne sahip, dolgu özellikli bir poliüretan montaj yapıştırıcısıdır. Başta ahşap olmak üzere yaygın olan tüm yapı malzemelerini yapıştırmak üzere kullanılır. Düşey ve yatay yüzeylerde uygulanabilir, akma yapmaz.Az tüketilir, ekonomiktir.Neme ve hava şartlarına mükemmel dayanır (..

Hızlı Bakış

Silikonize Mastik 310ml

(0)
11,28₺

Mastik: Mad Wolf silikonize akrilik mastik, tek bileşenli, akrilik dispersiyon esaslı, silikon yağı takviyeli, yüksek yapışma gücüne sahip bir dolgu ve izolasyon malzemesidir. > Elastiktir. Parlak ve kaygan bir görünümü vardır. > Tuğla, beton ve ahşap gibi tam gözenekli yüzeylerde kullanılabilir. > Uygulanması ve temizlenmesi kolaydır..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)